Urheiluakatemian ja valmennuskeskuksen yhteyshenkilöt huhtikuussa

Varalan Urheiluopisto noudattaa valtioneuvoston linjauksia koronapandemian hillitsemiseksi. Ohjeistuksen mukaisesti opistomme on tällä hetkellä pääosin suljettuna, ja tämän takia osa valmennuskeskuksen ja urheiluakatemian henkilöstöstä on lomautettuna.

Huhtikuussa Valmennuskeskuksen ja Tampereen Urheiluakatemian asioihin vastaavien henkilöiden yhteystiedot löydät alta:

Huhtikuussa Valmennuskeskuksen ja Tampereen Urheiluakatemian asioihin vastaavien henkilöiden yhteystiedot löydät täältä:

Huhtikuussa paikalla:

Eetu Autio, eetu.autio@varala.fi

Pekka Rindell, pekka.rindell@varala.fi

Kalle Lehmusvuori, kalle.lehmusvuori@varala.fi

Hannele Hiilloskorpi, hannele.hiilloskorpi@varala.fi, pois 3.-9.4.

Tatu Peltonen, tatu.peltonen@varala.fi

Aila Sainio, aila,sainio@varala.fi, 16.4. asti

Harri Laurila, harri.laurila@varala.fi, 9.4. asti

Maarit Teuronen, maarit.teuronen@varala

 

Myyntipalvelumme palvelee teitä arkisin klo 9-16, puhelin 03-26 31 211 tai myynti@varala.fi.

Pidetään huolta toisistamme!

admin